Časté dotazy

nejčastější dotazy

Ano, je možné platit splátky měsíčně předem.

Jedná se o dlouhodobý pronájem vozidla. Při ukončení smlouvy nám vracíte vozidlo a my vracíme kauci. Vozidlo Vám můžeme kdykoli (i v průběhu smlouvy) prodat. Nabídková cena, kterou můžete vidět po přihlášení do systému nebo Vám ji sdělíme telefonicky, se v průběhu smlouvy snižuje a na konci smlouvy se bude pohybovat kolem výše kauce.

Když nemáte na splátky nájemného, vozidlo nám můžete vrátit a ještě Vám vrátíme část kauce, kterou jste zaplatili při podpisu smlouvy. Nebo můžete využít možnosti auto odkoupit za nabídkovou cenu. Doporučujeme řešit problém s placením včas, abyste nemuseli platit pokuty za pozdní úhrady a případné náklady na odebrání vozidla.

Nejsou. Součástí nájemného je pojištění zákonné odpovědnosti a havarijní pojištění. Vzhledem k tomu, že se jedná o dlouhodobý pronájem, platí veškeré náklady na opravy a údržbu vozidla nájemce.

Když se blíží STK, tak nás kontaktujte a my Vám zašleme OTP (velký technický průkaz), abyste STK mohli realizovat. Po zapsání STK do OTP nám ho pošlete poštou zpět. Náklady na opravy a STK platíte vy – nájemce.

Při havárii nás neprodleně kontaktujte. Je nezbytné vyplnit hlášení na pojišťovnu a domluvíme společně další postup opravy nebo likvidace vozidla. Nemusíte mít obavy, vozidlo je pojištěno havarijním pojištěním, kde je spoluúčast pouze 2% (min. 2000 Kč) kterou po Vás budeme požadovat.